Trądzik – ranking najlepszych leków na trądzik

Wszelkiego rodzaju wypryski są powodem do kompleksów nie tylko dla nastolatków, ale również dla dorosłych, którzy coraz częściej mają problem z uporczywymi krostami. Problemy z trądzikiem dopadają ponad 80% nastolatków. Spowodowane jest to zmianami hormonalnymi związanymi z dojrzewaniem. U dorosłych kłopoty z wypryskami wynikają ze stresu, złej diety lub przez stosowane używki.

Odpowiednia pielęgnacja skóry jest konieczna w walce ze zmianami skórnymi, ale to może być niewystarczające w procesie usuwania trądziku. Warto posiłkować się preparatami, które przyspieszą proces leczenia, dlatego stworzyliśmy ranking leków na trądzik w oparciu o opinie konsumentów.

Ranking leków na trądzik

Źródło: www.derminax.pl

1. Derminax  

Obecnie jeden z najpopularniejszych leków bez recepty na rynku. Jego skuteczność ocenia się na 95%, a efekty widać już po dwóch tygodniach. Pełna kuracja trwa trzy miesiące. Konsumenci wybierają Derminax, ponieważ zawiera naturalne składniki bezpieczne dla zdrowia, nie powoduje efektów ubocznych, a w przypadku kobiet można zażywać go razem z tabletkami antykoncepcyjnymi i nie będzie miał on wpływu na ich działanie. Cena za jedno opakowanie zawierające 60 kapsułek to ok 130 zł.

 

2. Nonacne

Źródło: www.nonacne.pl

Kolejnym polecanym przez nas środkiem jest lek Nonacne, którego skuteczność wynosi 78%. Efekty widać dopiero po ośmiu tygodniach, co mogłoby wydawać się bardzo długim czasem, aczkolwiek preparat skonstruowany jest tak, że po zakończonej kuracji nie powinno być nawrotów trądziku. Lek składa się z naturalnych składników, takich jak liście pokrzywy, sarsaparillę, wyciąg z pestek winogron, witaminę C, cynk oraz czerwoną koniczynę. Nonacne reguluje przede wszystkim wydzielanie nadmiaru sebum, działa przeciwzapalnie oraz odblokowuje pory. Cena jednego opakowania zawierającego 60 kapsułek wynosi ok 150 zł.

Żródło: www.izotek.pl

3. Izotek  

Ostatnim lekiem na naszej liście jest Izotek. Lek wydawany na receptę, a kuracja koniecznie musi przebiegać pod kontrolą dermatologa. Skuteczność leku ocenia się na 100%, aczkolwiek sam proces kuracji bywa dla pacjentów ciężki. Skóra, która do tej pory była tłusta, w trakcie kuracji staje się bardzo sucha i wymaga regularnego nawilżania. Dodatkowo rozpoczynając leczenie izotekiem można zauważyć większą ilość wyprysków, spowodowane jest to oczyszczaniem się organizmu. Cena jednego opakowania zawierającego 60 kapsułek to kwota ok 80 zł.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *