Najlepszy lek na erekcję, jakie najlepsze tabletki na potencję bez recepty – Ranking

Problemy z potencją to jedna z tych dolegliwości, o której wstydzą się mówić mężczyźni. Obniżona sprawność seksualna, libido, czy brak erekcji to problemy, które mogą wynikać ze stresu, przemęczenia, albo po prostu z racji zmian hormonalnych w pewnym wieku. Aktualnie na rynku istnieje wiele suplementów diety, które pomagają pozbyć się problemu z erekcją. 

Jaki jest najlepszy lek na erekcję?

W tabletkach na erekcje można doszukiwać się wielu składników, jednakże warto wiedzieć, które z nich faktycznie mają pozytywny wpływ na poprawę sprawności seksualnej. Najlepszy lek na erekcję powinien zawierać:

 • johimbina,
 • miłorząb japoński,
 • epimedium,
 • selen,
 • cynk,
 • żeń-szeń,
 • L-arginina,
 • Dehydroepiandrosteron (DHEA).

Zawarte w tabletkach wyżej wymienione składniki, na pewno pozwolą zmniejszyć, o ile nie zlikwidować problemy z potencją.

Najlepsze tabletki na potencję – ranking

Kiedy problem ze sprawnością seksualną nie jest jest na tyle poważny, aby na samym początku konsultować to z lekarzem, warto spróbować środków bez recepty dostępnych w aptekach. Kłopoty z potencją w dużym stopniu obniżają komfort życia zarówno mężczyzn, jak i kobiet, dlatego im wcześniej podejmie się stosowne kroki, tym szybciej problem zostanie zażegnany. Przedstawiamy najlepsze tabletki na potencję bez recepty.

 

www.aflofarm.com.pl

1.Inventum

Tabletki do rozgryzania i żucia o smaku miętowym, zawierające substancję czynną syldenafil. Aby tabletki zadziałały potrzebna jest odpowiednia stymulacja seksualna oraz stan podniecenia.  Dwie tabletki Inventum stosuje się na godzinę przed stosunkiem. Koszt dwóch tabletek wynosi ok 6,50 zł.

www.potency-pills-rank.pl

2.EroTabs  

Tabletki zawierają w sobie takie składniki jak wyciągi z żeń-szenia, korzenia maca, buzdyganka naziemnego oraz cynk, selen, L-argininę i guaranę. EroTabs kompleksowo wspomagają ogólny stan fizyczny oraz sprawność seksualną. Wystarczy zażyć jedną tabletkę na godzinę przed stosunkiem i popić sporą ilością wody. Tabletki nie powodują skutków ubocznych w postaci bólu głowy, a koszt jednej to ok 30 zł.

www.supple.pl

3.Clavin

Tabletki zawierające składnik czynny o nazwie Clavertin 11 oraz specjalnie przygotowaną mieszanką roślin, które pomagają w rozszerzeniu naczyń doprowadzających krew do prącia. Suplement należy zażyć minimum godzinę przed współżyciem. Należy wziąć od razu cztery tabletki, a koszt 28 kapsułek wynosi 45 zł.

www.doz.pl

4.Argisteron

Argisteron to suplement diety, którego bazą jest buzdyganka ziemna. Tabletki zawierają również dużo witamin i minerałów, takich jak cynk, który pozytywnie wpływa na poziom testosteronu i płodność. Suplement poprawia ogólną sprawność seksualną oraz zwiększa libido. Koszt 50 kapsułek to kwota ok 16 zł.

 


 • Gienia

  Ja swojemu chłopu kupiłam Viagrę a ten zżarł naraz pół opakowania! No i miałam super! Trzy dni je…ia! Ledwo wytrzymałam chodź gorąca ze mnie Pani! No ale potem chłopek tak się wycieńczył strasznie,że omal Pogotowia nie wzywałam! Polecam Paniom 50+ dla ich chłopków! Życie zaczyna się po pięćdziesiątce moi drodzy!

 • gimnastyk

  Polecam gimnastykę 5 rytuałów tybetańskich. Tanie, skuteczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *