Rewelacyjny szampon przeciw wypadaniu włosów.

Tracąc włosy, wiele osób traci jednocześnie pewność siebie, co prowadzi do obniżonej samooceny, poczucia nieatrakcyjności, wycofania i wyobcowania społecznego, a nawet do depresji. Większość zdrowych osób traci około 50-250 włosów dziennie. Nie jest to niczym niepokojącym dopóty, dopóki włosów przypada około 50 na 1 cm2. Problem pojawia się wtedy, kiedy włosy zaczynają wypadać „garściami”. Tak jak przyczyny problemu wypadania włosów są złożone tak problematyka tego zjawiska jest obszerna, a rodzajów łysienia bardzo wiele. Do najpowszechniejszych współcześnie należy łysienie androgenowe związane m.in. z zaburzeniami gospodarki hormonalnej u kobiet i mężczyzn.

Współczesne koncerny kosmetyczne i farmakologiczne poszukują skutecznych sposób leczenia zaburzeń wzrostu włosów, łagodzenia zjawiska ich wypadania oraz pielęgnacji włosów i skóry głowy ze skłonnością do łysienia. W odpowiedzi na powyższe potrzeby i problemy osób borykających się z wypadaniem włosów powstała marka szamponów DENSON WOMEN dedykowana dla kobiet oraz DENSON MEN przeznaczona dla mężczyzn.

Fenomen działania szamponu opiera się na wykorzystaniu wyjątkowej technologii naturalnych czynników aktywnych 25 ekstraktów roślinnych, emolientów oraz unikatowej molekule Incrocapil S hamującej działanie enzymu 5 alfa reduktaza odpowiedzialnego za wypadanie włosów w typie androgenowym. Zmikronizowane do nanometrów cząsteczki bioaktywne szamponu wnikają głęboko w strukturę włosa i skórę głowy, gruntowanie odżywiając włosy na każdym etapie ich wzrostu, zamykając łuski włosów, regenerując i nawilżając podrażnioną skórę głowy oraz pobudzając do wzmożonej pracy mieszki włosowe. Bogactwo naturalnych składników bioaktywnych działa również antybakteryjnie, uelastyczniająco, wzmacniająco i wygładzająco. DENSON nie zawiera SLSów, parabenów, sztucznych barwników i aromatów, silikonów i zagęstników. Regularne stosowanie tego organicznego szamponu, połączone z delikatnym masażem i stosowaniem kilku prostych zasad właściwej pielęgnacji włosów przynosi pierwsze rezultaty już po około 2-3 tygodniach w postaci ograniczenia wypadania włosów, natomiast na spektakularne efekty należy poczekać około 3 miesiące. Po tym czasie pojawiają się na głowie zdrowe, silne, gęste „baby hair”, niesfornie otulając skronie i czoło. Na takie efekty zdecydowanie warto czekać, a sami trycholodzy są często zdumieni skalą działania szamponu! Włosy stają się dużo gęstsze, lśniące, śliskie, niezwykle lekkie i jedwabiście miękkie.


  • Grażyna

    Kupiłam 3 miesiące temu. Mniej włosów na szczotce każdego dnia i włosy miękkie się zrobiły. Zobaczymy co będzie za pół roku.

  • Stachu

    Tydzień temu kupiłem i jak narazie to mi włosy ładnie pachną. Zobaczę za miesiąc jakie efekty będą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *